Anne Dudek

Anne Louise Dudek

7,2
1 570 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anne Dudek

Szkoda że ja uśmiercili u house m.d ,była świetna ,bardzo lubiłam postać Amber.Swoja droga bardzo ładna i zdolna kobieta.

BlackRose58

masz na myśli bezwzględną sukę?

jqb17

Ano. "bezwzględna suka" była świetną postacią. Myślę, że bardziej pasowałaby do Housa niż Wilsona.

0dyn

przyznam rację.... "bezwzględna suka" byłą ciekawą i barwną postacią i macie racje pasowała bardziej do Housa niż do Wilsona ;p

jqb17

"bezwzględna suka" lub jak wolał na nią mówić house "zołza", był a nieciekawa i brzydka

skuter1998

House mówił na nią "cut-throat bitch" co zostało debilnie przetłumaczone na "dwulicowa zołza". "Bezwzględna/ew. dwulicowa suka" jest chyba bardziej na miejscu

Resvain

Jeśli dosłowne tłumaczenie brzmi "podrzynająca gardło suka", to raczej bezwzględna pasuje bardziej.

BlackRose58

Ogląda sobie człowiek czwarty sezon House'a (pierwszy raz), myśli "O, fajna aktorka", zobacze na filmwebie... A tu pierwszy temat - spoiler psujący dalsze oglądanie... Odpowiedzialniej dobierajcie tytuły rozmów... ;(

BlackRose58

ładna?!?!?! masz oczy?

wiktor1991

Hehe, to kwestia gustu ;) ale niewątpliwie ładna jak na osobę "w średnim wieku"... To nie ta sama kategoria co popkulturowe 20-letnie piękności jak np. Olivia Wilde ;)

BlackRose58

Szkoda że dałaś taki spojler nie pisząc przed nim SPOJLER

grobel

No właśnie a ja jeszcze jestem przed obejrzeniem Hause'a

nattomix

House'a

BlackRose58

Tak, niezla role odegrala w Dr House. Tylko czasem byla strasznie irytujaca wiec co nieco z usmiercenia jej sie ciesze.

BlackRose58

Chyba tylko ja jej nie lubię :/

lwiatko1997

Ja tam nie lubię jej od początku kiedy kopnęła w kalendarz płakałam z powodu Wilsona a nie jej śmierci

Zuzak222

Chyba będę mieć podobnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones