PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94435}

Piętno

The Human Stain
6,5 11 968
ocen
6,5 10 1 11968
4,5 4
oceny krytyków
Piętno
powrót do forum filmu Piętno

Nastolatki na pewno są zachwycone i stąd taka wysoka ocena tego filmu. A sam film w rzeczywistości jest mierny i cholernie nudny.
Prawdziwym filmoznawcom nie polecam.

Axel

Wg mnie chyba jednak trochę się nie znasz. Ale szanuje twoje zdanie ^^

ocenił(a) film na 5
Axel

Chciałe(-a)ś napisać, że w tym filmie gra Wentworth Miller, który w serialu Prison Break grał Michaela Scofielda. Przesada, film nie jest najgorszy, dobry temat go trzyma. Pozdro.

ocenił(a) film na 6
Axel

Zgadzam się, sam obejrzałem film tylko dlatego, że w pewnej recenzji wyczytałem, iż film jest wręcz bulwersujący, informuje o tym nawet napis na plakacie ("Niepokojąco erotyczny") liczyłem na więcej i bardziej odważne sceny erotyczne, tylko nie pomyśl pruderyjny czytelniku, że to ze względu na moją lubieżność! Nic takiego, chciałem poprostu móc podziwiać reżyserię, aktorów, zdjęcia oraz montaż w tak delikatnym temacie. A samo "Piętno" nie podołało pokładanym w nim przeze mnie nadzieją, na drugi raz zdecyduje się na Hanksa w "Drodze do zatracenia" czy C.Blanchett w tym filmie o dziennikarce, co w tym czasie na Polsacie emitowany był.

Axel

jak widać Ty "prawdziwym filmoznawcą" nie jesteś,bo nie gra postać fikcyjna-Michael Scofild,lecz aktor W.Miller ;)

Marownia

Ja obejrzalam tylko dla WM, i film okazal sie do tego niezwkle interesujacy. Polecam! Ciekawe jest to, ze aktor gra postac bialego czlowieka, ktorego rodzice sa czarnoskorzy i podobnie jest w rzeczywistosci - ojciec WM jest Afroamerykaninem.

Axel

Chciałabym zauważyć, że w tym filmie gra również Nicole Kidman nastolatkowie na pewno obśliniają monitory i stąd taka wysoka ocena tego filmu... ;D
Sorry, ale twój argument zwalił mnie z nóg. Nie widziałam filmu i go nie oceniam, ale nie sądzę, aby wysokość oceny zależała wyłącznie od fanek PB (WM).

Axel

Ja ten film obejrzę tylko ze względu na Hopkinsa, Kidman i Harrisa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones