PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94435}

Piętno

The Human Stain
6,5 11 961
ocen
6,5 10 1 11961
4,5 4
oceny krytyków
Piętno
powrót do forum filmu Piętno
juztynka

dobry je ? :D

emjey23

Jest super, ludziska się nie znają. Zawsze go oglądam, ponieważ często leci na Alekino i rozważam kupienie do na DVD, film rewelka!!!!!

maria2007_filmaniak

Skoro masz Ale Kino, to zapewne masz jakąś TV cyfrową. Gdybyś jeszcze miała nagrywarkę DVD z twardym dyskiem, to mogłabyś sobie sama zedytować (powycinać, co niepotrzebne przed fimem i po nim a zostawić, co potrzebne). A następnie przegrać na płytkę (najlepiej dwuwarstwową, 8.5GB, żeby dało się zachować najwyższą rozdzielczość XP). Wychodzi taniej a z opcji dostępnych zazwyczaj (też nie zawsze) na kupnych DVD brakowałoby Ci jedynie możliwości wybierania napisów wielu różnych językach. Co prawda nagrywarka swoje kosztuje, ale warto ją nabyć bo to rzecz o dwie generacje bardziej zaawansowana, niż dawne magnetowidy. Ja sobie potem te płytki odtwarzam po drugiej stronie mieszkania i.e. w naszym domowym kinie (wielki ekran plazmowy, dźwięk dookolny i te sprawy = kino prawie prawdziwe).

PS Co do "Piętna", to akurat wczoraj (30.11.2011) miałem pecha. Wybrałem - jak zawsze - wersję z polskimi napisami. Niestety, przez początkowe prawie 40 minut emisji Ale kino+ zapomniało o dosyłaniu napisów. Co prawda ja wszystko zrozumiałem, lecz wspólne z żoną udanie się na późniejszy domowy seans - odpada. Spróbuję nagrać ponownie, jeśli będzie jeszcze kiedyś leciało...

juztynka

Dziś 22:05 TVP Kultura!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones