PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94435}

Piętno

The Human Stain
6,5 11 974
oceny
6,5 10 1 11974
4,5 4
oceny krytyków
Piętno
powrót do forum filmu Piętno

Nieciekawy

ocenił(a) film na 4


Taki był według mnie ów film. Początek był cudowny! Zapowiadał się świetny film.... Ale już sama fabuła, rzucenie przez gł. bohatera kariery i dorobku życia, z powodu błachostki,a znowuż przez tę ostatnią - śmierć jego żony, poznanie przez gł. bohatera - pisarza, ich przyjaźń... Za to postać Nicole była ciekawa. Jednak w tym filmie zabrakło mi akcji, czegoś bardziej intrygującego. Niestety nawet mnie znudził. Może dlatego, że w porównaniu z "Milczeniem owiec" rola Hopkinsa wypada w tym filmie o wiele mniej ciekawie...

ocenił(a) film na 8
alette

Film był bardzo ciekawy i szkoda, że twoje ograniczenie nie pozwala ci dostrzec geniuszu tego filmu. To, że w filmie nie ma krwi czy trupów wcale nie musi oznaczać, że obraz jest słabszy czy nawet aktor gra gorzej. Co więcej, najczęściej jest wręcz przeciwnie! Więc lepiej szybciutko przypomnij sobie ten film, a nie będzie to czas stracony. No i może w końcu dowiesz się czemu posądzenia o rasizm nie było dla Silk'a błahostką:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones