PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94435}

Piętno

The Human Stain
6,5 11 974
oceny
6,5 10 1 11974
4,5 4
oceny krytyków
Piętno
powrót do forum filmu Piętno

3 lipca można będzie kupić ten film wraz z gazetą wyborczą w cenie 5,99

Stachu_c

Wyborcza daje same filmy które już były w gazetach:/Ten film juz od dawna mam i jest bardzo dobry.Polecam!!

adamru

Dzięki za informację :-). Film widziałam, podobał mi się, więc na pewno kupię.

Stachu_c

czy na pewno ten film byl w wyborczej wczoraj??? jak pytalam w kioskach i sklepach to sie dziwili...

ocenił(a) film na 5
amber7_2

O jejku przepraszam nie 3 lipca ale 6 lipca (piątek) w gazecie wyborczej (kolekcja filmów do zobaczenia we dwoje) jeszcze raz za wprowadzenie w błąd przepraszam.

Stachu_c

a wiecie moze co za tydzien w GW i dzienniku?

ocenił(a) film na 5
_MAT_

W GW "Belle époque" (1992) a w dzienniku chyba "Igraszki Losu"

ocenił(a) film na 4
Stachu_c

kupiłam też tą wyborczą, bo mnie skusiła obsada tego filmu i zamierzam go dziś obejrzeć, tylko po tych waszych wypowiedziach mam mieszane uczucia...fajny jest czy nie? A zresztą sama się wypowiem po oglądnięciu. Niech mi ktoś jeszcze powie: dziennik z filmem w które dni wychodzi??

ocenił(a) film na 5
bebee

Dziennik z filmami ukazuje się również w piątki cena (również) 5,99 aktualnie kolekcja "komedie romantyczne" a w jej ramach ukazały się filmy:

1 Chłopak do wynajęcia
2 Czego pragną kobiety
3 Układ prawie idealny
4 Kate i Leopold

i ukazać się mają:

5 Igraszki losu
6 Pozew o miłość
7 Powiedz "tak"
8 Moje wielkie greckie wesele

Co do filmu piętno spodziewałem się czegoś lepszego moja ocena 5/10

ocenił(a) film na 5
Stachu_c

U mnie podobnie - 5/10. Nie sądziłam, że film z taką obsadą będzie taki...No, właśnie - nijaki.
Niby potencjał duży jest, dobry temat, ale realizacja nieciekawa. Cała historia mogła być bardziej żywiołowo poprowadzona, a tymczasem film trochę jednak nużył. Wydarzenia nie były ciekawe, poszczególne sceny za długie.
Ed Harris się spisał, ale Kidman była mocno irytująca, a nie obłąkana, natomiast Hopkins nie był przekonujący, ot stary dziadek, który nie radzi sobie ze swoimi problemami - chcieli go chyba przedstawić jako słabego, przegranego człowieka. Tymczasem przedstawili go jako starego dziadka, któremu brakuje seksu, a na widok nagiego ramienia kobiety oczy mu wariują.
I za dużo gadania od rzeczy - "Nie możesz tu być"/"Nie spieprz tego" ...Hopkins w roli szczerbatego gapiąceo się na suchary.

Szkoda.

ocenił(a) film na 4
Red_Barn

łoo naprawdę szkoda...jestem zawiedziona, naprawdę i co do słowa zgadzam się z przedmówcą. Daje 4/10 :/ a tak właściwie to chyba nie zrozumiałam za bardzo tego filmu..on był czarny?? jak to??

ocenił(a) film na 5
bebee

On był afroamerykaninem, mimo że rodzice byli czarni. Czasami się tak zdarza, że dziecko rodzi się białe, tak samo jak biały + czarny = dziecko powinno być mulatem, to też są przypadki gdzie potomek jest biały. Zresztą sam W.Miller ma w realu ojca murzyna.


W tym filmie najgorsze jest to, że nawet w opisie filmu czytamy, że związek Hopkinsa z Kidman budził pogardę - tymczasem to było naprawdę pokazane w bardzo znikomy sposób, gdzie tam była jakaś burza, jakaś afera? Wydaje mi sie, że również cały ten erotyzm przyćmił to, co było gł. tematem filmu - piętno, coś co winno być przedstawione w sposób bardziej radykalny, a tu fakt budzenia kontrowersji wśród społeczności przez związek tej dwójki był pokazany w sposób dobrych od znajomych, że po prostu nie powinni być razem. Ot, cała burzliwa kontrowersja.

ocenił(a) film na 5
Red_Barn

*On był afroamerykaninem, mimo że rodzice byli czarni.

poprawka : bez mimo że :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones